009647702300354
info@escoffierkechin.com
Hakkımızda


Escokitchen (escoffier  Endüstriyel mutfak Ekipmanlari), restoran küçük ve ağır ekipmanlara kadar geniş bir yelpazede ticari mutfak ekipmanları, ticari buzdolabı ve restoran ekipmanları malzemeleri sunmaktadır. Ana ürünler: pişirme ekipmanları, soğutma ürünleri, fırın ekipmanları, gıda hazırlama makineleri, masa ve raflar, restoran mobilya ve küçük mallar çalışma. İhtiyacınız olan her şeyi bir yerde bulunuruz!
Her zaman ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi eğitimli elemanlarımız vardır. Onlar her zaman size yardım etmeye hazırdır. Size kolaylık sağlamak için ücretsiz hizmetler sunuyoruz

 Süreci ve projeyi yönetir. Kalite ve müşteri memnuniyeti ilkelerine dayalı kapsamlı bir mühendislik uygulaması geliştirdik ve sürdürdük. Misyonumuz, Güvenli Mutfak Ortamları için Çözümler sunmaktır. Kuruluşundan bu yana bu hedefe ulaşmaya odaklandık.


Escoffier, ISO 9001: 2008 sertifikalı bir kuruluş olup Oteller, Lokantalar, Hastaneler, Food Courts, Eğitim Kurumları, Endüstriyel Kantinler, Take away mağazaları, Kulüpler ve diğer yiyecek dağıtım merkezleri için Planlama, CAD düzenleri tasarlama gibi geniş bir Ticari Mutfak Ekipmanları sunmaktadır Ve pro mühendisliği, LPG Gaz Sistemleri, Egzoz Sistemleri ve Bakım ve Servisleri Kolaylaştırır. Şirketin multidisipliner yaklaşımı, müşterilerin zorlu koşullarına kapsamlı ve uygun maliyetli çözümler sunmaktadır.
calisma alanlarmiz
• Oteller
• Restoran
• Hastaneler
• Gıda Mahkemeleri
• Eğitim Kurumları
• Endüstriyel Kurumlar / Kantinler
• Kulüpler
• Projeler için iç tasarımlı dekoratif malzemeler

Sürekli olarak gelişen kullanıcı ihtiyaçları ve endişeleri  teknolojik keşifler, değişimin yanı sıra bilgi alışverişini kolaylaştırmak için sistem mimarilerinin açık olmasını talep etmektedir. Escoffier, ülke genelinde uzmanlaşmış Mutfak projelerinin başarılı bir şekilde programlanması, tasarımı ve uygulanmasını sağlamak için sistem mühendisliği ve bütünleşmesi konularında deneyim sahibidir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarının sezgisel ve teknik olarak anlaşılması sayesinde, escoffier problem çözmeye yönelik sonuç odaklı bir yaklaşım öneriyor.